«Вимоги до сучасного підручника з педагогіки».

7 лютого на кафедрі педагогіки і професійної освіти відбулося чергове засідання теоретичного семінару на тему «Вимоги до сучасного підручника з педагогіки».

Доповідали доценти кафедри – Давидюк М.О. («Оновлення змісту підручників з педагогіки у контексті соціально-культурних феноменів сучасності»), Столяренко О.В. («Концепція посилення гуманістичного змісту навчальних курсів та інтерактивних підручників»), Волошина О.В. («Дидактичні вимоги до інноваційного підручника з педагогіки»), Ігнатова О.В. («Критерії оцінювання підручника для вищої школи за європейськими стандартами»), Каплінський В.В. («Оновлення методологічної складової підручника з педагогіки»).

До  обговорення дискусійних питань, повязаних із змістом і дидактичними функціями навчальної книги з педагогіки, долучились усі члени кафедри.

Так, завідувач кафедри професор Акімова О.В. відзначила, що зміст новітнього прогресивного підручника має базуватися на принципах міждисциплінарності, проблемності, інтерактивності і доповнюватися мультимедійними засобами.

Доцент Сапогов В.А. зауважив, що сучасний підручник з педагогіки повинен містити адекватний ілюстративний матеріал вербального й символічного характеру, що сприятиме формуванню професійних компетентностей майбутнього вчителя. Було ухвалено рішення про створення інноваційного підручника з педагогіки, який стане цінним дидактичним засобом і відповідатиме вимогам часу й освітнім запитам студентів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *