ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І МЕТОДІВ ПРИ ВИКЛАДАННІ ПСИХОЛОГІЇ ТА ПЕДАГОГІКИ У ВИЩІЙ ШКОЛІ

  • А. О. Шейко Харківський національний медичний університет
Ключові слова: інноваційні технології, освітні технології, інноваційні методи, метод «мозкового штурму», метод «ажурна пилка», метод мікровідкриттів

Анотація

Основна мета статті – розкрити важливість використання інноваційних технологій навчання студентів, сформувати систему знань необхідних для використання таких інноваційних технологій, як «мозковий штурм», «ажурна пилка», метод мікровідкриттів, розкрити підходи до розуміння і визначення специфіки освітніх технологій.

Автором визначено сутність поняття «інноваційні технології». Наведено методи та технології, що використовуються при проведенні занять з психології та педагогіки, розкрито їх зміст.

Актуальність дослідження проблеми використання інноваційних технологій і методів пов’язана з важливістю зменшення стресового впливу використання інноваційних технологій на студентів і викладачів.

Практична значущість статті полягає в розкритті автором власного досвіду використання інноваційних педагогічних та мультимедійних технологій під час проведення занять зі студентами.

Біографія автора

А. О. Шейко, Харківський національний медичний університет

кандидат психологічних наук, викладач кафедри української мови, основ психології та педагогіки

Опубліковано
2019-02-03
Номер
Розділ
РОЗДІЛ 5