Міжнародні зв’язки
кафедри психології та соціальної роботи

Кафедра психології та соціальної роботи проводить активну роботу з налагодження міжнародних партнерських зв’язків. 7 квітня 2016 року Думітру Лука та Богдан Некулау (Ясський університет імені Александру Іоана Кузи - Румунія) провели зустріч з викладачами кафедри по обміну професійного досвіду та налагодження партнерських зв’язків.

Гарною традицією для кафедри психології та соціальної роботи стало проведення міжнародних онлайн-лекторіїв для студентів та викладачів. Так, за сприяння Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України та Вінницького обласного товариства психологів та психотерапевтів було організовано читання лекцій дитячим психотерапевтом, супервізором фонду Еріка у Стокгольмі, делегатом EFPP від Швеції Мей Нільсон для студентів інституту.

Професорсько-викладацький склад кафедри проводять активну роботу з обміну професійного міжнародного досвіду. Так, докт. пед.наук, професор Шахов В.І. щорічно проводить лекції в Інституті педагогіки Старопольскої вищої школи м. Кельце (Польща), співпрацює з кафедрою психології Університету Яна Кохановського в м. Кельце, є членом редакційної колегії наукових видань закладу суспільної педагогіки та освіти Міжнародного інституту освітніх наук в м. Цєшин Університету Шльонського в м. Катовіце (Польща), Наукового бюлетеня секції Педагогіки м. Хелм (Польща) (з 2012р.)

Неодноразово викладачі кафедри (Гончарук Ю.В., Паламарчук О.М., Перегончук Н. М., Сидоренко Ж.В., Коломієць Л.І., Шульга Г.Б. та інш.) виступають співавторами колективних міжнародних монографій, зокрема - Technologies of Shaping and Enhancing Health of Human and Society. Monograph; Opole, Республіка Польща, 2016р.

Викладачі кафедри психології та соціальної роботи щорічно публікують свої наукові здобутки у Міжнародних психологічних виданнях Франції, Чехії, США, Германії, Польщі та інш.