Навчально-науковий інститут педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації


Простой слайдер

ОСНОВНІ ВІДОМОСТІ НОВИНИ

Cтудентське життя в навчально-науковому інституті педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації насичене цікавими, захоплюючими заходами навчального, розважального та соціальнозначущого характеру, що урізноманітнюють студентські будні.

Студенти виявляють самостійність, організованість та відповідальність, беручи активну участь у вирішенні питань внутрішнього життя інституту та університету. З вересня 2016 року розпочала свою роботу рада студентського самоврядування. До керівного складу входять:

Голова ради – Даценко Тетяна;

Профорг інституту – Василевська Надія;

Заступник – Вихованець Анна та Одобецька Ірина;

Секретар – Лиса Антоніна.

Студрада інституту є представником інтересів кожного студента, виконує інформаційну, культурно-масову, спортивну, профспілкову діяльність.

Викладачі інституту активно залучають студентів до роботи у наукових гуртках та проблемних групах. Заняття проводяться у різноманітних формах: дискусії, круглі столи, тренінги, наукові доповіді тощо. В процесі роботи таких об’єднань студенти мають змогу поглибити свої теоретичні знання та набути нових практичних навичок, проявити оригінальний підхід до виконання поставлених завдань. В інституті діє молодіжний психологічний клуб «Світозір» (керівник Киливник А.М.), гурток з педагогічного краєзнавства (керівник доц. Волошина О.В.), історико-педагогічна студія «Педагогічна спадщина Василя Сухомлинського у вимірах сучасності» (керівник доц. Давидюк М.О.), гурток різьблення (керівник доц. Бойчук В.М.), психологічна та педагогічна лабораторії.

У новоствореному інституті започатковано власні традиції проведення різноманітних свят: «Свято першокурсників», «Таланти інституту», «День учителя», «Міс та Містер інституту», «День студента», «День відкритих дверей», зустріч з випускниками. Студенти мають змогу реалізувати свої інтереси, беручи участь у різноманітних загальноуніверситетських і власне інститутських заходах: «Козацькі забави», «Студентський осінній бал», «Красуня університету», «Що? Де? Коли? Навіщо?», КВК тощо.

Наші студенти організовують персональні виставки творчих робіт, проводять майстер-класи у музейно-просвітницькому центрі університету.

Упродовж усього періоду навчання в інституті студентам допомагають їхні наставники, які вмілим педагогічним керівництвом допомагають адаптуватись до студентського життя, вирішувати проблеми, що виникають в процесі навчання. В межах такого співробітництва реалізується національно-патріотичний та естетичний напрями виховання, у формі екскурсій до музеїв, визначних культурно-історичних місць України, відвідування художніх виставок, театральних вистав тощо. Студенти інституту не залишаються осторонь і беруть участь в різноманітних соціальних та волонтерських  акціях, організовуються зустрічі з цікавими людьми, волонтерами, учасниками АТО.

  • 25.04.2017 р. відбувся загальноуніверситетський конкурс "Міс ВДПУ 2017". Навчально-науковий інститут педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації представляла студентка 1 курсу спеціальності "Психологія" Сербін Анна, вона отримала титут "Міс креатив".                                                                                              

  • 11.04.2017 студенти Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації організували День чистоти, прибравши аудиторії, закріплені за кожною групою та території прилеглі до гуртожитків.