ІНТЕГРОВАНІ ЗАНЯТТЯ ЯК ОДИН ІЗ ЗАСОБІВ ПІДВИЩЕННЯ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТІВ НА ЗАНЯТТЯХ ПІД ЧАС ВИВЧЕННЯ ПРЕДМЕТІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО ЦИКЛУ

Автор(и)

  • Сабірова Оксана Вікторівна, м. Могилів-Подільський, Україна ДВНЗ "Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж"
  • викладач географії ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж ДВНЗ "Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж"

Ключові слова:

інтеграція, інтегроване заняття, інтегрування, форми інтегрованих занять

Анотація

У статті розкрито перевагу інтегрованих занять над традиційними формами навчання. Доводиться, що завдяки інтегрованим заняттям систематизуються знання з різних дисциплін у логічному взаємозв’язку, активізується процес навчання, досягається висока активність студентів у групі, підвищується рівень засвоєння матеріалу, виховується почуття обов’язку, відповідальності, взаємодопомоги, участі у колективній праці, підвищується ефективність навчання. Пояснюється, що під час формування всебічно розвинутої особистості важливим є те, що студент отримує комплекс знань, має можливість визначити роль і місце кожної дисципліни та швидко адаптуватись у житті. Таку можливість надають тільки інтегровані заняття. Подається перелік найрізноманітніших форм інтегрованих занять, їх різновиди та методика проведення. Автори статті розглядають інтегроване заняття як спосіб об’єднання несумісних на перший погляд навчальних предметів. Комплексність подання навчального матеріалу розширює межі заняття, перетворює інтегрування на процес, що об’єднує навчання, виховання та розвиток студентів.

 

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

Біографії авторів

Сабірова Оксана Вікторівна, м. Могилів-Подільський, Україна , ДВНЗ "Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж"

викладач української мови та літератури ДВНЗ "Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж"

викладач географії ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж, ДВНЗ "Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж"

викладач географії ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж

Опубліковано

2021-03-25

Як цитувати

Сабірова, О., & Маковій, В. (2021). ІНТЕГРОВАНІ ЗАНЯТТЯ ЯК ОДИН ІЗ ЗАСОБІВ ПІДВИЩЕННЯ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТІВ НА ЗАНЯТТЯХ ПІД ЧАС ВИВЧЕННЯ ПРЕДМЕТІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО ЦИКЛУ . Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми, (45), 115–119. вилучено із https://vspu.net/sit/index.php/sit/article/view/2612

Номер

Розділ

РОЗДІЛ 3