ТИПОЛОГІЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ІНЖЕНЕРІВ У ГАЛУЗІ НАНОЕЛЕКТРОНІКИ

Автор(и)

  • Михайлюк Марина Ігорівна Київський медичний університет

DOI:

https://doi.org/10.31652/2412-1142-2021-59-114-122

Ключові слова:

університети Великої Британії, професійна підготовка інженерів, освітні програми, вища освіта, підготовка бакалаврів і магістрів

Анотація

У статті висвітлені питання підготовки інженерів у галузі наноелектроники в університетах Великої Британії. Освіта в європейських країнах стала чи не найпершою інституцією, яка була інтегрована в єдиний трансєвропейський навчальний простір. Система освіти за кордоном, а зокрема – вищої освіти, може стати тим орієнтиром, який допоможе реорганізувати та налагодити ефективну й безкризову підготовку висококваліфікованих фахівців в Україні. У Великої Британії вища освіта розділяється за декількома напрямами.
Це одержання освіти академічного напряму, одержання широкої освіти гуманітарного або технічного напряму, освіти вузькоспеціалізованого напряму, а також є можливість неперервної освіти та постійного підвищення кваліфікаційного рівня.
Розглянуто програми підготовки бакалаврів і магістрів у галузі наноелектроніки у Великій Британії. У Великій Британії бакалаврські та магістерські програми у галузі наноелектроніки і нанотехнологій пропонують 23 вищих навчальних закладах. Значна кількість студентів, зацікавлених у вивченні нанотехнологій та наноелектроніки та розвиткові науково-технічної кар’єри, обирають саме британські університети, оскільки багато таких організацій знаходяться на території Об’єднаного Королівства, що відкриває перспективу вдалого працевлаштування.
Визначено найпопулярніші вищі навчальні заклади Великої Британії, що готують фахівців у галузі нанотехнології та наноелектроніки. Університети пропонують широкий спектр бакалаврських і магістерських програм, що базуються на вивченні наноматеріалів, нанотехнологій, наноелектроніки.
Розглянуто детальніше програми підготовки бакалаврів і магістрів у галузі наноелектроніки університету Саунтгемптона. В статті визначено, що програма акредитована Інститутом техніки та технології, і зареєстрована у Фонді навичок електроніки Великої Британії.

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

Біографія автора

Михайлюк Марина Ігорівна, Київський медичний університет

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін
ПВНЗ «Київський медичний університет», м. Київ, Україна

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-03-17

Як цитувати

Михайлюк, М. (2021). ТИПОЛОГІЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ІНЖЕНЕРІВ У ГАЛУЗІ НАНОЕЛЕКТРОНІКИ. Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми, 114–122. https://doi.org/10.31652/2412-1142-2021-59-114-122

Номер

Розділ

РОЗДІЛ 3