ПРОЕКТНА ТЕХНОЛОГІЯ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ КУХАРІВ

Автор(и)

  • Дрозіч Ірина Анатоліївна, м. Хмельницький, Україна Державний навчальний заклад «Хмельницького центру професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій»

Ключові слова:

кухар, професійна компетентність, проектна технологія, практико-орієнтовані проекти, дослідницькі проекти, інформаційні проекти, творчі проекти, рольові проекти

Анотація

У статті розглянуто сутність поняття «проектна технологія». Визначено, що це комплексна, інноваційна педагогічна технологія, яка включає пошукові, дослідницькі, розрахункові та інші види робіт, що виконуються учнями самостійно за організаційно-консультативної підтримки викладача з метою практичного чи теоретичного вирішення проблеми з обов’язковою презентацією отриманих результатів. Проектна технологія ґрунтується на принципі «навчання за допомогою діяльності», розглядаючи її як вид творчої роботи, в якій учень виступає активним учасником. В її основі лежить не інформаційний підхід, орієнтований на розвиток пам’яті, а діяльнісний, націлений на формування комплексу розумових здібностей (розуміння, рефлексії, конструкторської уяви, здатності до цілеспрямованості), необхідних для дослідницької діяльності. Індивідуальна дослідницька активність, що є основною діяльністю учнів, сприяє оволодінню компетенціями, які є складовими професійної компетентності. Обґрунтовано, що формування професійної компетентності майбутнього кухаря здійснюється більш продуктивно, якщо в навчальному процесі враховується та реалізується проектна технологія. Дана технологія досить гнучка і варіативна та містить широку палітру проектів. Розкрито можливості практико-орієнтованих, дослідницьких, інформаційних, творчих та рольових проекті для успішного формування професійної компетентності майбутніх кухарів у професійно-технічних навчальних закладах. Показано, що працюючи над проектами, учні здобувають досвід визначення основних та проміжних цілей і завдань, шляхів їх вирішення, навчаються обирати оптимальні з них; здійснювати і аргументувати свій вибір, передбачати його наслідки; формують навички самостійного здобуття нових знань, тощо.

 

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

Біографія автора

Дрозіч Ірина Анатоліївна, м. Хмельницький, Україна, Державний навчальний заклад «Хмельницького центру професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій»

методист Державного навчального закладу «Хмельницький центр професійнотехнічної освіти торгівлі та харчових технологій»

Опубліковано

2021-03-22

Як цитувати

Дрозіч, І. (2021). ПРОЕКТНА ТЕХНОЛОГІЯ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ КУХАРІВ . Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми, (45), 62–66. вилучено із https://vspu.net/sit/index.php/sit/article/view/2599

Номер

Розділ

РОЗДІЛ 2