ДОСВІД ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ У ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ УКРАЇНИ (НА ПРИКЛАДІ УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ І ПРАВА «КРОК»)

Автор(и)

  • Заболоцький Антон Юрійович, м. Київ, Україна Центр дистанційного навчання Університету економіки і права «КРОК»

Ключові слова:

дистанційне навчання, вища освіта, інформаційно-комунікаційні технології в освіті

Анотація

На початку 2013 року завдяки підтримці Швейцарського наукового фонду був відкритий Центр дистанційного навчання (далі Центр), який є структурним елементом Університету економіки і права «КРОК». У статті представлений досвід створення і впровадження дистанційної форми навчання у приватному вищому навчальному закладі «Університет економіки і права «КРОК». Описано моделі та підходи організації інформаційного навчального середовища, описано технічні засоби навчання, що використовуються під час навчання студентів дистанційної форми. Представлена модель дистанційного навчання успішно впроваджена в ПВНЗ «Університет економіки і права «КРОК» Найбільшої ефективності при дистанційному навчанні можна досягти при використанні змішаних методик дистанційного навчання. Термін «змішане дистанційне навчання» має на увазі, що програма навчання будується як з елементів синхронної, так і з елементів асинхронного методики навчання. Використання можливостей інформаційно-комунікаційних технологій, дидактичних і організаційних методів і підходів дозволили: перейти від пасивного засвоєння навчального матеріалу до використання активних методів роботи, активізувати взаємодію слухач-викладач, підвищити мотивацію учасників навчального процесу, більш рівномірно розподілити навчальне навантаження протягом всього семестру, зменшити ступінь суб'єктивності оцінювання результатів навчання, зробити його більш прозорим. У представленій моделі інформаційнонавчального середовища в якості основного носія навчального матеріалу використовується електронний навчальний курс, розроблений за модульним принципом.

 

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

Біографія автора

Заболоцький Антон Юрійович, м. Київ, Україна, Центр дистанційного навчання Університету економіки і права «КРОК»

директор центра дистанційного навчання Університету економіки і права «КРОК»

Опубліковано

2021-03-26

Як цитувати

Заболоцький, А. (2021). ДОСВІД ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ У ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ УКРАЇНИ (НА ПРИКЛАДІ УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ І ПРАВА «КРОК») . Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми, (45), 192–195. вилучено із https://vspu.net/sit/index.php/sit/article/view/2632

Номер

Розділ

РОЗДІЛ 4